Aplikacja MobileMPK W Systemie iOS

Dodany 21 maja 2024
2 komentarze

Tak, stało się. Użytkownicy urządzeń Apple doczekali się tego mobilnego rozkładu jazdy na swoich telefonach. Tylko, czy jest się z czego cieszyć? Na to pytanie odpowiada Wojciech Dulski, demonstrując wygodę używania tej aplikacji.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Kanar pisze:

    Czekałem, czekałem i się doczekałem. Może to być dobra alternatywa dla osób, które wykupiły dożywotni abonament wersji pro. Mam nadzieję, że błędy dostępnościowe będą usunięte, bo jak pewnie wielu z was pamięta apka śmigała na Symbianie.

  • Nuno pisze:

    Ja jestem z teamu Time 4 Bus no ale niech się tłumy cieszą :). Im więcej takich aplikacji tym lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych