WWDC 2014

Dodany 20 czerwca 2014
2 komentarze

O nowościach w systemach iOS oraz OSX zaprezentowanych na tegorocznej konferencji WWDC rozmawiają Michał Dziwisz i Paweł Masarczyk.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: WWDC 2014

Ten podcast był pobierany 4717 razy

Komentarze

  • Witam mam pytanie dotyczące, kiedy ukarze się wersja 8 AOS. A pytanie drugie jest takie mój mace bok wspópracuje z ifonem i jak przeniosę wyniki z glukometru kablem uezbe do komputera, czy one pojawią się w ifonie chodzi o tą aplikację zdrowia, która ma być w wersji 8. Pozdrawiam Kasia

  • M-a-t pisze:

    Kasiu, ios pojawi się we wrześniu. Na kolejne pytanie nie odpowiem bo po prostu nie wiadomo tego. Ale podejrzewam, że nie, znając zamkniętość IOS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych