WhatsApp Web

Dodany 21 marca 2015
3 komentarze

Na temat możliwości korzystania z tej mobilnej aplikacji przy użyciu dedykowanej strony internetowej opowiada Rafał Kiwak.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: WhatsApp Web

Ten podcast był pobierany 4441 razy

Komentarze

  • jacek-szymon pisze:

    Witam, uzupełnię Rafała, oczywiście jeśli się chce mieć whatsapp web na iPhone to można, ale póki co trzeba zrobić jaibreak oraz zainstalować tweaka o nazwie whatsapp web enabler z cydii,
    pzdr jr

  • jacek-szymon pisze:

    aha i dopowiem, na dwóch laptopach bez oka udało mi się ten zrąbany kod odczytać, znajduje się on po zmaksymalizowaniu okna prawie w centrum ekranu, optymalna odległość telefonu to dla 15 calowego ekranu jakieś 20cm, oczywiście co do obecności kodu w centrum takie tylko mam odczucie i odległość telefonu od erkranu też przybliżona, cóż trzeba przećwiczyći trochę cierpliwości oraz co ważne przytrzymać nieruchomo telefon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych