Tyflopodcast w Radiu EN – Podróże

Dodany 16 lipca 2012
3 komentarze

O podróżowaniu Michał Dziwisz rozmawia z Pawłem Pluszczykiem, Arturem Walaszkiem, Tomkiem Bileckim i Krzysztofem Wostalem.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • welka11 pisze:

    super audycja mam pytanko kto wie o czym będzie następna. pozdrawiam

  • Wierny słuchacz pisze:

    Myślę, że warto by ten temat jeszcze pociągnąć, mimo, że było już o transporcie publicznym i innych kwestiach, to może coś o podróżowaniu po kraju od praktycznej strony. Jakie strony przy szukaniu informacji, na ile dostępne, jakieś praktyczne wskazówki odnośnie podróżowania, może coś o ulgach albo coś jeszcze podobnego. Ogólnie jednak temat podróży, chyba zawsze będzie interesujący

  • welka11 pisze:

    o podrużach można byłoby rozmawiać przez wiele godzin poszerzać ten temat nawet o ulgach o stronach ale cuż w r w audycja trwa ile trwa nie ma na to czasu. myślę, że ten temat się pojawi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych