Tefal OptiGrill GC 702D

Dodany 2 lipca 2020
5 komentarzy

Wygląd i możliwości tego grilla elektrycznego opisuje Alicja Witek.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Tefal OptiGrill GC 702D

Ten podcast był pobierany 5519 razy

Komentarze

 • Totalzero pisze:

  Kilka szybkich pytań:
  Jaki program do warzyw, czy grila można otwierać w trakcie grillowania aby np. sprawdzać stopień wypieczenia, Czy grill sam rozpoznaje jakoś rodzaj mięs, czy to raczej bardziej polega na ściągnięciu z rusztu mięsa po kolejnych sygnalizacjach?

  Czy gril sam dostosowuje temperature do grubości mięsa, czy bardziej polega to na wydłużaniu czasu pieczenia?

  Z góry dziękuję za odpowiedź – jak i za podcast.
  Pozdrawiam.

 • Alicja Witek pisze:

  Dzięki za pytania. Warzywa grilluję na programie do szaszłyków 5 i po kolejnej sygnalizacji sprawdzam, czy już dość. W trakcie grillowania, jak najbardziej można otwierać, byle nie za często, ponieważ każde otwarcie, to jednak chwilowa obniżka temperatury. Grill mierzy grubość mięsa i rozpoznaje jego strukturę, dzięki czemu dopasowuje zarówno czas jak i temperature. Ee

 • Tomasz pisze:

  Mam pytanie konstrukcyjne, czy przy szaszłykach końcówki patyczków mogą wystawać poza urządzenie? Czyli, czy po zamknięciu pokrywy jest szczelina z przodu, wtedy bezpieczniej by było umieszczać i zdejmować potrawę bez ryzyka poparzenia.
  Z góry dziękuję za odpowiedź i za doskonały podcast. Czegoś takiego szukałem

 • Totalzero pisze:

  Przyłączam się do pytania o patyczki, dziękuję rónież za odpowiedź na moje pytanie co do warzyw i rzeczy pozostałych.
  Czy próbowała Pani grillować na tym grillu ser?
  Pozdrawiam.

 • Krzysztof Ilczuk pisze:

  Witam, ja kupiłem sobie podobnego grilla Tefal model GC-750 ale stwierdzam że modele GC-702 i GC-712 są bardziej dostępne, u mnie jest wyświetlacz i strzałki po obu jego stronach – fakt ża jeszcze mam jakieś resztki wzroku ale drugi raz kupił bym już grilla GC-712.
  Co prawda w moim modelu grilla jest 12 programów ale jest to jakieś niekonsekwentne ponieważ np. nie ma programu do wieprzowiny, jak zadałem pytanie producentowi to odpowiedział mi że wieprzowinę piecze się w tym modelu na programie wołowina, rzeczywiście robiłem ostatnio karkówkę i na tym programie wyszła dobrze, Ale jest jeszcze u mnie program kiełbasa i następnym razem spróbuję upiec wieprzowinę na tym programie bo w starszych modelach był właśnie program kiełbasa i wieprzowina.
  A i u mnie w instrukcji jest napisane, że na modelu GC750 nie można piec żywności zawiniętej w folię aluminiową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych