Moulinex OW 5000XXL

Dodany 19 lutego 2015
4 komentarze

Alicja Witek prezentuje możliwości tego automatu do pieczenia chleba.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Moulinex OW 5000XXL

Ten podcast był pobierany 3663 razy

Komentarze

 • Zator pisze:

  Jednak najlepsze podcasty robisz ty Alu i kolega Pluszczyk. Merytoryczny, prowadzony w dobrym tempie, ciekawy z całkowitą demonstracją automatu. Serdeczne dzięki, zawsze interesują mnie audycje, które traktują o urządzeniach użytku domowego. Kiedyś i ja nagram coś o dostępności pralek elektronicznych, ostatnio to mnie interesuje, ale do rzeczy. Sądzę, że osoba całkowicie niewidoma jest po takiej ilości informacji sama bez kłopotu upiec świeżutki chrupiący chleb, tym bardziej, że jednak wyrób własny jest jednak wyrobem własnym a nie podrabianym pieczywem z marketów,. Jak do nich wchodzę, szok jak może śmierdzieć świeżutkie pieczywo prosto z pieca tak reklamowane. Przekonałaś mnie do zastanowienia się nad zakupem takiej maszyny. Czego mi zabrakło, choć to akurat sprawdzę w specyfikacji to informacji na temat zużycia prądu oraz także kilku słów na temat możliwości serwisowania. Jeszcze raz dzięki za ciekawą audycję.

 • Ala Witek pisze:

  Dziękuję, cieszę się, że podcast okazał się ciekawy i przydatny. Obawiałam si,ę jak wyjdzie, ponieważ to mój pierwszy z prezentowaniem jakiegoś „ustrojstwa”. Pozdrawiam i polecam zakup bo warto.

 • Julitka pisze:

  Podcast jest naprawdę świetny! Nie wspomniałaś coprawda o cenie, ale to chyba najmniejszy problem, skoro automat jest pożyteczny i dostępny:) Ale mnie interesuje jeszcze coś innego (przepraszam, że OfTopic): Jakiej wagi kuchennej używasz? Pytam, bo sama przymierzam się do zakupu takowej i nie wiem, co wybrać. A podcast klasa:)

 • Ala Witek pisze:

  Dzięki Julito. Przepraszam, że z takim opóźnieniem. Waga to Speechmaster, kupiona w Angielskim cobolcie.. Nie wiem jak wypada na tle innych bo innej nie używałam. Jednak dobrze waży, działa bez awarii już kilka lat a bateria wystarcza na bardzo długo. Poza tym jest bardzo prosta w obsłudze. Ma jeden przełącznik, który włącza wagę i służy też do ustawiania czy mierzymy w kilogramach czy w funtach oraz gładzik do resetowania pomiaru. Głośność mowy nie jest regulowana za to wyczerpującą się baterię, waga sygnalizuje cichym ciągłym piszczeniem po włączeniu. Ja polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych