Rynek Przeglądarek Internetowych w 2020 Roku

Dodany 27 kwietnia 2020
2 komentarze

Czym i jak obecnie najlepiej przeglądać strony www? Na to i inne pytania odpowiadają Michał Kasperczak i Rafał Kiwak.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Krzysztof.W pisze:

  Witam. Mam 2 pytania dotyczące przeglądarek i konta Microsoft.
  1. Używam NVDA i chrome, jednak czasem się zdarza, że w tej przeglądarce przemieszczając się po nagłówkach nie znajduję nagłówków, które znajduję w przeglądarce IE.
  2.
  2. Jeśli chodzi o zakładanie konta Microsoft przy instalacji Windows 10, na ile jest to bezpieczne. Ja nie zakładam konta Microsoft z obawy, że za bardzo jestem śledzony przez Microsoft.

 • wredny pisze:

  ten głos z Microsoft Edge to po prostu internetowa wersja syntezatora Microsoft , trzeba przyznać, że o wiele lepsza niż ta instalowana w systemie.
  dla języka Polskiego jest to Paulina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych