Rynek Gier Audio W Roku 2023

Dodany 26 stycznia 2024
1 komentarz

Piotr Machacz, Patryk Mojsiewicz i Michał Brajer rozmawiają o minionym roku z perspektywy graczy. Omawiają ciekawe tytuły zarówno te stworzone z myślą o niewidomych, jak i dostępne gry wideo, których pojawia się coraz więcej.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Rynek Gier Audio W Roku 2023

Ten podcast był pobierany 2591 razy

Komentarze

  • patrykuss pisze:

    Witajcie, również uważam, że obrodziło nam growo w tym roku. Moja topka to MK1, Brok, CK III oraz oczywiście The last of Us na PC. Cieszę się, że i w stricte audio grach są tytuły warte zagrania. Życzę nam, aby dostępność i świadomość takowej dalej i skutecznie przenikała do gier wideo, bo jednak jakościowo to one są napędem naszego gamingu moim skromnym zdaniem :). Mam nadzieję, że przed nami równie dobre jak i coraz lepsze lata w grach. Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych