RTV Odcinek nr 67

Dodany 21 grudnia 2019
1 komentarz

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka magazynu RTV, przygotowywanego wspólnie z internetowym radiem DHT. O aktualnościach dotyczących radia i telewizji opowiadają Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz. Jak zawsze po audycję z warstwą muzyczną odsyłamy do Archiwum Radia DHT

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 67

Ten podcast był pobierany 2452 razy

Komentarze

  • Krzysztof Bartosz pisze:

    Witajcie wczoraj z zainteresowaniem posłuchałem przeglądu tego co się będzie działo w la dzieje w telewizji no i bardzo mnie ucieszył fakt że został wymieniony kanał TVP dwa na którym będzie wyświetlany już od 28 grudnia sal pasjonaci którego jestem jednym z aktorów i tego teatru i tego serialu jestem jednym z bohaterów zastanawiałeś się Michale jaki ten serial będzie więc odpowiem krótko żeby nie przynudzać żeby zachęcić zarówno z oglądania to będzie szczela który nie pokazuje osoby niepełnosprawne jakie to one są biedne i trzeba im pomagać tylko pokazujemy nasze codzienny życie pokazuje mi bliskich naszych muszę się tu pochwalić że w tym serialu nawet gra moja narzeczona Pokazujemy jak radzimy sobie w codziennych sytuacjach życiowych ale i też będą sytuacje i sceny bardzo Humorystyczne także jeszcze raz zachęcam imieniu swoim jak i mojego szefa Artura Dziurman a i wszystkich aktorów integracyjnego teatrze aktora niewidomego z krakowa który jest jedynym w Polsce zawodowym teatrem do obejrzenia serialu pasjonaci który już od 28 grudnia na TVP2 trzeba jeszcze dodać że z tego co się dowiedziałem na premierze w kinie Kijów była takowa że serial będzie z audiodeskrypcją co mnie bardzo cieszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych