Nauka Gry Na Gitarze Za Pomocą Audiobooka

Dodany 7 września 2016
4 komentarze

Adam Skrętny w rozmowie z Alicją Witek opowiada o realizowanym przez siebie projekcie, mającym za zadanie przybliżyć niewidomym grę na gitarze, wykorzystując do tego lekcje w zapisie dźwiękowym.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Pani Alicjo,
  Proszę w moim imieniu pogratulować panuAdamowi pomysłu. Ze swojej strony chętnie położyłbym ręce na audiobooku do nauki gry na instrumencie klawiszowym (a tak naprawdę na melodyce – czyli tzw. harmonijce klawiszowej).
  Czekam na rozwój sytuacji i pozdrawiam!
  Łukasz Kowalczyk

 • Pawel Loba pisze:

  Witam,
  Czy zechcialby Pan podzielic sie ze sluchaczami swoim adresem email?
  Projekt bezwzglednie zaslugujacy na zauwazenie i poparcie srodowiska. Raczej zadko zdarza sie spotkac osoby widzace z takim ladunkiem zaangazowania w przyblizeniu niewidomym tego co jest dla nich trudno dostepne.
  Bardzo chicalbym z Panem porozmawiac o szczegolach panskiego pomyslu I moze zwrocic uwage na juz istniejeace projekty o podobnym charakterze chociaz nie koniecznie w obszarze muzyki klasycznej.
  Pozdrawiam,
  Pawel Loba

 • Kornelia dzieci pisze:

  A skąd wzięłaś tego audiobooka

  • http://www./ pisze:

   hoi hoi,wat heb je dit super leuk gedaan zeg!!ook al is het moeilijk om over jezelf te schrijven is dit toch super om te hebben.bedankt voor je lieve reactie op mn post.fijne avond,groetjes Anneke.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych