Niewidomy w Korporacji

Dodany 6 czerwca 2016
4 komentarze

A właściwie, w tym konkretnym przypadku, niewidoma. O tym jak dużym wyzwaniem dla osoby niewidomej jest praca w korporacji rozmawiają Magdalena Rutkowska i Joanna Zdobylak.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Niewidomy w Korporacji

Ten podcast był pobierany 3964 razy

Komentarze

 • Zator pisze:

  Aśka, wiedziałem, że dojdziesz daleko. Gratuluję. Prywatnie brakuje mi naszych wieczornych rozmów. Wracając do tematu, robisz coś o czym wielu niewidomych może sobie tylko pomarzyć. Warto jednak czasem zrobić sobie
  https://www.youtube.com/watch?v=BV8rAhTcElo

  • danuaria pisze:

   Dobrze, że piszesz „większość”, bo ja w życiu nie chciałabym pracować w korporacji. Już same opowieści o takim miejscu przerażają mnie. Z tego co wysłuchałam, dochodzę do wniosku, że uciekłabym stamtąd po jednym dniu pracy. Dobrze, że miałam to szczęście i znalazłam pracę w miejscu, które nie jest korporacją.

 • Hania pisze:

  Bardzo ciekawy temat. Asiu, gratuluję. Moim zdaniem wywiad byłby jeszcze bardziej interesujący, gdyby był krótszy, bardziej zwięzły. Mam podobne odczucia także do innych tyflopodcastów. Czasami temat rozmywa się w gąszczu pytań i wracaniu do tego, co zostało już powiedziane.

 • danuaria pisze:

  Z tego co pamiętam Joanna nie jest pracownikiem korporacji, lecz agencji zatrudnienia. Właśnie widziałam w TVP Info program „Twoja sprawa” o takiej nieuczciwej agencji, która nie zapłaciła składek do ZUS za pracowników. Ofiarą agencji padło wiele firm i 15000 pracowników. Te firmy mają długi wobec ZUS i Urzędu Skarbowego. Wielu z tych firm grozi upadłość.
  Czy korporacja, w której pracuje Joanna, też padła ofiarą takiej nieuczciwej agencji? Mam świadomość, że zadaję retoryczne pytanie.
  Podejrzewam też, że Joanna zarabia dużo mniej, niż inni pracownicy korporacji. Należy więc do gorszego sortu korpoludków i po dzisiejszym programie mam podejrzenie, że jej zatrudnienie jest zagrożone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych