Realizacja Dźwięku

Dodany 24 kwietnia 2014
4 komentarze

O podstawowych zagadnieniach związanych z realizacją, oraz rejestracją dźwięku w rozmowie z Michałem Dziwiszem opowiada Sławomir Piec.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Piotr pisze:

  witam super audycja!
  mam nadzieje ze bedzie takich wiecej
  np. o samym programie reaper

 • Pawel pisze:

  Witam.
  Moglbym napisac bezposrednio do Slawka, ale moze ktos wiecej skorzysta z jego odpowiedzic, a zatem publicznie.
  Przede wszystkim dziekuje za ostatnich 15 minut programu. Mam nadzieje, ze Twoja wypowiedz uzmyslowi wielu z nas, ze to my zyjemy w swiecie ludzi widzacych i tak do konca to nie oni musza dostosowac sie do naszych potrzeb, a raczej wrecz przeciwnie. Przynajmniej my powinnismy zrobic wszystko, zeby nie byc odbieranymi jak dziwolagi.
  Teraz o profesjonalnym aspekcie Twojej pracy.
  Ktora wersje Reapper polecasz?
  Czy dalsza praca nad skryptami realaccess jestkontynuowana?
  Zdarzylo mi sie sluchac podcastu anglojezycznego gdzie rozmawiano z jednym z niewidomych muzykow, ktory uzywa do swoich produkcji reappera, i wlasnie on wspominal o tym, ze czesto pracuje nad zmianami do swoich kawalkow dokonujac ich na poziomie plikow xml i chociaz udaje mu sie osiagac porzadane efekty to jest to mimo wszystko bardzo mozolny proces. Mozesz to potwierdzic?
  Czy rozwazales kiedys rodzaj kursu ukierunkowanego na osoby niewidome oferowanego poprzez internet?
  Pozdrawiam serdecznie i zycze sukcesow.
  Pawel.

 • Dj Lukash pisze:

  A ja się tylko tak zastanawiam dlaczego tak polecacie reapera? są jeszcze inne programy np sonar albo pro tools pod maka

 • Rabbeat pisze:

  Skoro już wspomniano o Macu to ma ktoś praktyczne doświadczenia z pracy na Pro Tools w tym systemie? Wiecie coś może na temat dostępności Logica w tej ostatniej przebudowanej wersji, bo Garage Band to pewnie jest dostępny, ale to się zabawka zrobiła raczej, a Reaper w tej chwili faktycznie chyba jedyne słuszne rozwiązanie i najlepiej działające.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych