Przeglądarka internetowa w telefonie komórkowym

Dodany 12 kwietnia 2010
2 komentarze

Piotr Witek demonstruje możliwości przeglądarki internetowej w telefonie Nokia pod kontrolą systemu Symbian we współpracy z programem odczytu ekranu Talks.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • ZXZ pisze:

    witam. Dopiero dziś odsłuchałem twój podcast Piotrze. Osobiście używam przeglądarki w nokji od kilku lat, na chwilę obecną z mspeakiem w wersji 4,1 by działało jako tako zaznaczyłem w jej ustawieniach strona załaduj tylko tekst, zaś w ogólnych minimapa nie, i w dość mnie satysfakcjonuje. Jednak minusem przeglądarki jest znacznie większe zużycie internetu od np, opery, jak kolwiek opera jest dla czytników ekranowych chyba niedostępna. Serdecznie pozdrawiam zxz

  • Piotr Witek pisze:

    Bardzo dobrze że masz zaznaczone ładowanie samego tekstu. Na potrzeby podkastu zaprezentowałem tylko że mając ustawione ładowanie wszystkiego, można sobie nawet obejrzeć filmiki na YouTube. Szkoda że Talks nie lubi Opery, ale może kiedyś się to zmieni. Jak na razie mam wrażenie że producenci Talksa tę sprawę także traktują marginalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych