Motorola Fire i Motorola FlipOut

Dodany 1 marca 2012
6 komentarzy

Rafał Kiwak przedstawia te 2 telefony komórkowe, wyposażone w system Android. Czy ten system operacyjny daje szanse na dostępność dla osób niewidomych? O tym w tej i kolejnych audycjach w wykonaniu Rafała.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Jacek Zadrożny pisze:

  Słuchałem wczoraj w nocy i gratuluję fajnego podcastu. Teraz czekam, co da się wycisnąć z Androida 4. Jak wiesz, ja poległem na telefonie z Androidem 2.1 i straciłem zapał do tego systemu. Jednak to, co pokazałeś z FlipOute trochę wraca mi wiarę.

 • zvonimirek222 pisze:

  interesuje mnie jak zrobic ze by espeak byl default w android 2.1

 • Jacek Zadrożny pisze:

  A w ogóle da się zainstalować Espeak na Androidzie 2.1? U mnie był komunikat, że musi być przynajmniej wersja 2.2.

 • zvonimirek222 pisze:

  da sie, tylko sie on nazywa inaczej, w androidzie 2.1 on sie nazywa easy tts. tylko musysz skonfigurowac go w tts extended

 • Rafkiw pisze:

  Nazywa się Espeak TTs i da się go oczywiście uruchomić na Androidzie 2.1, ale jego działanie jest naprawdę strasznie irytujące i wiele mu brakuje do Espeaka znanego chociażby z Windowsów

 • zvonimir pisze:

  no, nie da sie przyspieszyc np.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych