Promowanie Wizerunku w Sieci (Część Druga)

Dodany 20 września 2016
7 komentarzy

Ponownie o promocji siebie samego słów kilka. Tym razem Magdalena Rutkowska i Michał Dziwisz rozmawiają o działaniach medialnych, takich jak własny kanał na Youtube czy podcast.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Cześć Wam.
  To jest mój nowy kawałek na YouTube.
  Proszę oglądać, udostępniać znajomym, dawać kciuki w górę oraz subskrybować mój kanał na YouTube.
  Zapraszam również do oglądania pozostałych materiałów na moim kanale.
  Pozdrawiam. 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=ueC2hIh1i5A

  • Zator pisze:

   To jest niestety baaaaardzo słabe, co nie zmienia faktu, że będę ciebie słuchał, szkoda, że na tą prezentację wybrałeś coś tak fatalnego. Szkoda. Życzę ci jednak powodzenia.

 • Michał pisze:

  Michał, mógłbyś napisać to wywołanie konwertera z audio na film, które używasz?

  • Michał Dziwisz pisze:

   Proszę bardzo:
   ffmpeg -loop 1 -r 2 -i i.jpg -i i.mp3 -vf scale=-1:380 -c:v libx264 -preset slow -tune stillimage -crf 18 -c:a copy -shortest -pix_fmt yuv420p -threads 0 o.mkv
   w miejsce i.mp3 podajemy nazwę pliku audio, i.jpg to miejsce na podanie pliku z obrazkiem, o.mkv to nazwa pliku wynikowego.

 • Marek GągałaMarek pisze:

  A ja mam pytanie kiedy będzie dostępna audycja na stronie tyflopodcastu, w której były prezentowane mówiące zegary?

 • Marek pisze:

  A czy ktoś mi odpowie kiedy będzie dodana audycja z 11 sierpnia, w której była mowa o mówiących zegarach? Bardzo mnie ta audycja zaciekawiła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych