Podpisywanie niepodpisanych aplikacji

Dodany 31 grudnia 2009
3 komentarze

Piotr Witek przedstawia metodę na dokonanie tej, niekiedy przydatnej, czynności.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • slonik pisze:

    Piotrze fajny podcast, ale niedawno, przedwczoraj, chciałem w ten sam sposób wyrobić sobie certyfikat, ale ani webvisum, ani moja narzeczona widząca nie byli w stanie odczytać kodu z obrazka. Wedłóg mojej narzeczonej obrazek był przekreślony, i o żadnego kodu tam nie ma.

  • artur123 pisze:

    Dosyć często zdarza się, że strony generujące certyfikat mają problemy techniczne i przez jakiś czas nie działają. Nawet na OPDA się to zdarza. Trzeba cierpliwie czekać nawet tydzień albo dłużej.

  • Syntezator pisze:

    Tak, zgadzam się. Fajny podcast, oby tak dalej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych