Poczta W Systemie Windows 10

Dodany 16 lipca 2017
6 komentarzy

Czy aplikacja pocztowa, dostarczana z systemem Windows 10 jest warta uwagi? Na to pytanie stara się odpowiedzieć Krzysztof Bruzda, demonstrując możliwości tego programu.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Poczta W Systemie Windows 10

Ten podcast był pobierany 4412 razy

Komentarze

 • adelcia pisze:

  witam, posluchalam tego podcastu, i jakos mi sie niechcialo wierzic, zeby ten program nie mial skritow. no to poszukalam, i oto co znalazlam:
  https://support.office.com/pl-pl/article/Skr%C3%B3ty-klawiaturowe-w-aplikacjach-Poczta-i-Kalendarz-dla-systemu-Windows-10-f36c75c3-9e1f-433d-9808-75b079b57e7b

 • wredny pisze:

  a ja tam swojego Thunderbirda nie rzucę, nie zdradzę , nie zostawię i nie zamienię na nic innego.
  tytułem eksperymentu założyłem kiedyś konto Outlook doszło u mnie do paranoi nie mogłem zmusić tego programu od Microsoftu do współpracy z kontem microsof Outlook a brzydki Thunderbird? poradził sobie od razu.
  i dopiero jakaś tam systemowa aktualizacja to naprawiła..
  i jak 15 razy na kafelku pojawiały mi się już przeczytane wiadomości trafiał mnie szlak!

  • Krzysztof Bruzda pisze:

   Witam:

   Jeśli przeczytane wiadomości są w skrzynce odbiorczej, to takie coś może się czasem zdarzyć, ale aby się tak nie działo, mamy folder archiwes i tam należy przenieść wiadomości, które chcemy zachować i które już przeczytaliśmy. W ten sposób unikniemy takiego \zjawiska. Taki „lapsus” może się wydarzyć w każdym kliencie pocztowym, więc nie narzekajmy tak na Microsoft.

 • LoveFlood pisze:

  Powiem tak: używam tego na codzień, bo appka jestfaktycznie fajna.
  I dziwię się że coś tu normalnego się pojawiło

  • wredny pisze:

   przepraszam a co w niej takiego fajnego? może to że przez miesiąc nie łączyła się z kontem outlook? a jak łaskawie się zgodziła połączyć to wypluła wiadomości z obydwu moich kont w jednym miejscu to to jest takie fajne? to jest ta wygoda?

 • Mateusz pisze:

  Może kiedyś się przyjrzę tej aplikacji, ale jak na razie to kocham Thunderbirda całym sercem odkąd poczta o2 przestała być przyjazna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych