Pasjonaci

Dodany 12 kwietnia 2020
7 komentarzy

O serialu Pasjonaci, który jakiś czas temu miał swoją premierę na antenie TVP i teatrze ITAN Michał Dziwisz rozmawia z Arturem Dziurmanem, Danutą Damek, Dorotą Ziental, Krzysztofem Bartoszem i Iwoną Chamielec.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Pasjonaci

Ten podcast był pobierany 3222 razy

Komentarze

 • perua pisze:

  Witam. Z wielką przyjemnością wysłuchałam podcastu o Pasjonatach. Z wielką uwagą śledziłam też odcinki serialu, który moim skromnym zdaniem okazał się strzałem w dziesiątkę. Uważam, że powinno się tego typu seriale pokazywać jak najczęściej, po to, żeby zwrócić uwagę na problemy nie tylko osób niepełnosprawnych, ale też na to, w jaki sposób obchodzą się z nimi ich opiekunowie, a zwłaszcza ich nadopiekuńczy rodzice, którzy często nie dopuszczają do siebie tej myśli, że osoba niepełnosprawna też może i ma prawo żyć po swojemu i też może mieć sposoby na własne życie. Myślę też, że dzięki temu łatwiej można się nauczyć takiego jakby dystansu do samego siebie. Cóż tu więcej pisać. Moi drodzy. Brawo! Brawo i jeszcze raz brawo! Liczę na kolejne części Pasjonatów. Życzę wszystkim aktorom wytrwałości w tym co robią, a Panu Arturowi natchnienia, wielu pomysłów i oby nigdy nie opuszczał Pana dobry duch weny twórczej.

 • Monia pisze:

  Ja też brałam udział w tym serialu i muszę powiedzieć, że była to świetna przygoda. Wszystkie historie były bardzo ciekawe i poruszające. Audycja również wyszła super, gratuluję wszystkim uczestnikom.

 • Zator pisze:

  Ja z góry mówię, że podcastu nie przesłuchałem, wybaczcie, nie mniej uważam, że sam ppomysł doskonały, sam Artur to fantastyczny aktor, jeśli mieszkałbym w Krakowie to chętnie bym do itana chodził, ale chcę powiedzieć, że ostatnio w lipcu statystowałem pewnie w najgłupszej produkcji 2019 roku pod tytułem futro z misia, tam byłem menelem stojącym po zupkę do caritasu. 13 godzin na planie, wcześniej przebicie się do reżysera, sama przygoda super i bardzo życzyłbym sobie, żeby zostać epizodystą, może nie aktorem, ale kilka epizodów, czemu nie.

 • Marzena pisze:

  Bardzo dziękuję za ciekawą audycję. Wysłuchałam jej z zainteresowaniem. Gratuluję aktorom. Z poruszanych w programie wątków wnioskuję, że w czasie pracy Pana Artura z aktorami panowała sprzyjająca współpracy atmosfera. Przy okazji miło jest usłyszeć znajome głosy w audycji. Pozdrawiam Krzysztofa. Marzena.

  • Krzysiek pisze:

   Bardzo serdecznie dziękuję ci Marzenko za pozdrowienia. Nie mogę tego skojarzyć skąd my się znamy?

   • Marzena pisze:

    Znamy się z rehabilitacji na Tynieckiej. Obecnie jesteśmy małżeństwem z 8-letnim stażem. Mieszkamy i pracujemy na Śląsku. Z zainteresowaniem słuchamy tyflopodcastów.
    Pozdrawiamy. Marzena i Damian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych