Logopedia

Dodany 2 października 2013
1 komentarz

Kolejnym gościem Alicji Witek na antenie TyfloRadia była logopeda i surdopedagog, Elżbieta Nurek. Rozmowa dotyczyła logopedii.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Logopedia

Ten podcast był pobierany 4127 razy

Komentarze

  • Milena Jakubowska pisze:

    Witam serdecznie:
    Tak poprawna wymowa jest bardzo ważna.
    Ja będąc małą dziewczynką też miałam zajęcia logopedyczne.
    Znam koleżankę, która miała problemy z wymówieniem literki r, ale mój nauczyciel od śpiewu sprawił, że ona nauczyła się poprasnie mówić literkę r. I była to już starsza dziewczyna dokładnie nastolatka. Stało się to kilka lat temu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych