Zapisz Zmiany

Dodany 21 kwietnia 2022
4 komentarze

O swojej debiutanckiej książce, procesie jej powstania oraz wydania opowiada Katarzyna Zawodnik.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Zapisz Zmiany

Ten podcast był pobierany 2101 razy

Komentarze

 • Radek pisze:

  Zarówno tytuł jak i krótki opis od razu zaintrygowały mnie, gdy tylko przeczytałem o książce tej na facebooku.
  Natomiast audycja w tyfloradiu zmobilizowała mnie wreszcie do zakupu ebooka i przeczytania niezwykłej, futurystycznej historii w niej zawartej.
  Myślę, że książkę spokojnie mogę polecić, nie tylko fanom gatunku science fiction, do których sam jakoś mocno nie należę, choć lubię technologię i różnego rodzaju wariacje na temat przyszłości i tego co może nas w niej czekać.
  Nie ma w niej zbyt wielu udziwnień, których zwykle obawiam się w tego typu powieściach, jest zaś świat ludzkich relacji wcale nie tak bardzo odległy od naszego życia wypełnionego komputerami i smartphone’ami.
  Jak dla mnie to mogłoby być nawet więcej opisów działania algorytmów na ludzkich uczuciach i emocjach oraz wątków wyjaśniających ciąg zdarzeń prowadzących do narodzin dziecka czy decyzji o wyłączeniu humana.
  Gratuluję autorce determinacji i samozaparcia by nie tylko napisać, ale również wydać pełnoprawną książkę i zająć się jej promocją, co jak słyszymy w audycji wcale nie jest takie proste.
  Szkoda, że na pisaniu książek tak trudno jest dziś zarobić i przynajmniej taki Wedel za lokowanie produktu powinien pisarce chociaż kosz ze słodyczami przesłać 😉

  Pozdrawiam
  Radek

 • djkrissu pisze:

  A ja, zastanawiam się, dlaczego na audiobooka musimy czekać tak długo, Sama autorka mogłaby tę książkę przeczytać w jakimś studiu np. storybox. Mamy wszak i tam swoich ludzi :D. Ponad to, jest wiele studiów prywatnych gdzie możnaby taki audiobook nagrać z udziałem autorki. No i oczywiście bardzo gratuluję debiutu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych