Organizowanie Wakacji Na Własną Rękę

Dodany 18 lipca 2013
6 komentarzy

Okres wakacyjny w pełni a o tym, jak go wykorzystać bez pośrednictwa biur podróży opowiadają Piotr Witek, Paweł Pluszczyk i Krzysztof Wostal.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • piotr pisze:

  witam, informacja dla krzysztofa na dw. centralnym przy komunikacie głosowym podawana jest informacja o wagonach wymieniane są one w kolejności licząc od lokomotywy i tak na przykład: wag. z numerami 3, 4, wag. restauracyjny zatrzymują się w sektorze pierwszym wag z numerami 6 7 8 i 15 zatrzymują się w sektorze trzecim. domyślnie zawsze wagony są wymieniane w kolejności od lokomotywy. Odnośnie biletów u konduktora drukowane są miejscówki tak jak w kasie. Jedymym problemem jest to iż konduktor żadko kiedy podchodzi zaraz za stacją na której wsiedliśmy. pozdrawiam

 • adelcia pisze:

  heja witam. ja lece wizzairem za pare dni i on teraz juz przy kupowaniu byletu a cos takiego ze mozemy zaznaczyc ze jestemy osoba niewidoma i na lotnisku mowili mi ze jakpojdejde do wizzairu z byleten gdzie to jest zaznaczone to moge na asiste liczyc.

 • welka11 pisze:

  Witam Piotrze pytałam w audycji o pierwszą pomoc przed medyczną w nagłych przypadkach takich jak: nagła utrata przytomności nagły udar muzgu np. tego typu przypadki chciałam tylko sprostować. pozdrawiam serdecznie.

 • Paweł Pluszczyk pisze:

  W nawiązaniu do audycji i zakupu biletów na pociągi przewozów regionalnych Od dziś TJ. od 24 lipca pojawiła się możliwość nabywania biletów na pociągi tej spółki. Teraz działa to znacznie lepiej niż w wypadku Intercity. Należy na stronie
  http://www.rozklad.pkp.pl
  wyszukać połączenie, następnie pod wybranym połączeniem kliknąć przycisk kup bilet. Wówczas automatycznie przenosi nas na stronę przewoźnika do jego systemu rezerwacyjnego. W wypadku przewozór regionalnych trzeba mieć konto na IPR.
  Wszystkie pola są automatycznie wypełnione. My tylko wybieramy rodzaj ulgi, podajemy dane takie jak nr dowodu, nr telefonu i temu podobne i finalizujemy transakcję.
  Działa, sprawdzone przed chwilą.
  Udanych zakupów

 • Kasica pisze:

  Mam prośbę o polecenie dostępnych dla nvda stron, do wyszukiwania połączeń autobusowych. Zastanawiam się też jak jest z asystą na pks, czy w Polskim Busie. Pozdrawiam Kaśka.

 • waceknh pisze:

  Witam
  warto jeszcze wspomnieć, że osoby niewidome wraz z przewodnikami zgodnie z art. 17 ust. o podatkach i opłatach lokalnych zwolnione są z tzw. opłaty klimatycznej na terenie całego kraju.
  Suma niby niewielka ale w niektórych gminach np. w Świnoujściu przy pobycie 2 tygodniowym robi się z tego znaczna sumka za którą to kupilibyśmy sobie bilety w 2 strony
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych