Flacbox

Dodany 25 stycznia 2024
1 komentarz

Flacbox to interesujący odtwarzacz multimediów dla systemu iOS. Edwin Tarka opisuje jego wygląd i możliwości, w tym tę najciekawszą, odtwarzanie materiałów audio z dysków chmurowych.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Flacbox

Ten podcast był pobierany 2850 razy

Komentarze

  • Michał Molek pisze:

    Cześć, ciekawe, czy katalog roboczy tych apek, które mogą być serwerami PHP, można by ustawić na dysku chmurowym. Sam nie próbowałem, ale gdyby udało się, to wtedy player w HTML i edytor playlist i gotowe. Inny pomysł, to postawienie na takim apkowym serwerze PHP usługi, która ma dostęp do danej chmury przez API i podobnie, jak poprzednio, można by zrobić edytor playlist w HTML, a sama playlista polegałaby na kopiowaniu utworów w chmurze do danego katalogu. Wtedy można by nawet próbować odtwarzać playerem wbudowanym w chmurę lub jakimś zewnętrznym, który umie odtworzyć katalog, ale same M3U już nie koniecznie. Nie są to gotowe rozwiązania, ale takie pomysły, typu burza mózgu, a z pomocą AI może ktoś skusi się na implementację.
    PS. O tych serwerach PHP, to oczywiście myślę o apkach na iOS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych