Google Hangouts

Dodany 22 września 2014
3 komentarze

Michał Dziwisz, Paweł Masarczyk, Kamil Żak i Patryk Faliszewski opowiadają o tej wielo-platformowej aplikacji autorstwa Google, umożliwiającej przeprowadzanie rozmów audio i wideo.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Tomek pisze:

  Mam pytanie do użytkowników iPhona czy po aktualizacji do IOS 8 Hangouts nie jest wyrzucany zaraz po uruchomieniu aplikacji? U mnie tak się dzieje i nie ma możliwości korzystania z niego.

 • mojsior pisze:

  zgadza się on tylko działa z wyłączonym vo, powinno to sę zmienic niedługo

 • Maciek pisze:

  Witam wszystkich serdecznie!
  Wysłuchałem audycji i powiem tak. Hangouty niezbyt mnie zachwycają. Może się to kiedyś zmieni, no ale na razie jest jak jest. Może wynika to z tego iż jeszcze nie jestem aż tak mobilny.
  W nawiązaniu do powyższego chciałbym skorygować jedną z wypowiedzi Pawła, który stwierdził, iż Google posiadaczom Nexusów wciskają hangounty za domyślną apkę do wiadomości. Otóż jest to nieprawda. Posiadam od czasu krótkiego Nexusa czwórkę i na samym wstępie jest wolność wyboru! Między aplikacją SMS/MMS a bohaterem audycji od google’a. Tak jest w Nexusie 4. Nie wiem jak w 5.
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych