Prasa środowiskowa

Dodany 18 lutego 2014
2 komentarze

O tematycznych czasopismach dla niewidomych razem z Alicją Witek rozmawiają Joanna Piwowońska, redaktor naczelna portalu i kwartalnika Tyfloświat, oraz Stanisław Kotowski, wydawca i redaktor naczelny elektronicznego miesięcznika Wiedza i Myśl.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Prasa środowiskowa

Ten podcast był pobierany 3399 razy

Komentarze

  • welka11 pisze:

    Witam serdecznWitam serdecznie. oto propozycja tematu do twojej audycji Alu, bardzo bym prosiła żebyś poruszyła w babim lecie temat syndrom złego traktowania mam na myśli nad opiekuńczość rodziców osób niewidomych, na ten syndrom składa się wiele rzeczy jak np. zespół nie zaspokojenia potrzeb psychosomatyka związana z brakiem rówieśników oraz ze złym traktowaniem zwrócenie na siebie np. nie właściwe zachowanie nie dostosowane do wieku, na ten syndrom składają się także choroby psychosomatyczne np. padaczka która wcale nie musi być związana ze zmianami organicznymi w muzgu mam na myśli zmiany medyczne. resztę w artykule który wyślę.

  • welka11 pisze:

    powiem tyle, że nadopiekuńczość to niestety forma przemocy. należy z tym walczyć tak być nie może.Chciałam powiedzieć że na

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych