Nowości W TOTUPOINT, Stan Na Czerwiec 2024

Dodany 30 czerwca 2024
1 komentarz

O tym, co nowego pojawiło się jeśli chodzi o znaczniki TOTUPOINT i towarzyszącą im aplikację mobilną opowiada Jan Szuster.
Audycja dostępna jest również w wygenerowanej automatycznie wersji tekstowej

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • djkrissu pisze:

    Wszystko ładnie pięknie, ale przepisy jedno, a ich przestrzeganie to już zupełnie co innego. Jak powiedziano w podcascie, przepisy weszły w życie czas jakiś temu, a np Wrocław na ani jednym skrzyżowaniu się do nich nie dostosował. Słowem, kolejny matwy przepis, którego mało które miasto respektuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych