Nowości w Serwisie Adapter (Stan Na Początek 2018R)

Dodany 24 stycznia 2018
3 komentarze

O nowościach i zmianach w filmowym serwisie fundacji Katarynka w rozmowie z Michałem Dziwiszem opowiada Justyna Mańkowska.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • wredny pisze:

  świetny serwis

 • Katarzyna Potrowska pisze:

  Też lubię oglądać filmy na adapterze. Są takie, które oglądam kilka razy. Nie oglądam reguralnie, ponieważ czas nie pozwala. Dużo lepiej ogląda mi się filmy z audiodeskrypcją, ponieważ wiele się dowiaduję i film jest wtedy dużo ciekawszy, niż film oglądany bez audiodeskrypcji gdzie trzeba się sporo rzeczy domyślać.

 • OliKid pisze:

  Witam
  Poprzedni widok witryny był lepszy, bardziej jasny.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych