Nowości w Seeing Assistant Move

Dodany 8 marca 2014
5 komentarzy

O najnowszych możliwościach przygotowanej z myślą o samodzielnym poruszaniu się niewidomych aplikacji firmy Transition Technologies opowiada Piotr Witek.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • MMar pisze:

  Witam. Dzięki za podcast. Kiedy pojawi się aktualizacja programu? Jeżeli można coś zasugerować to przydałaby się również prosta funkcja licznika odległości, coś jak krokomierz tylko, że liczone by były metry/ kilometry. I jeszcze jedno z innej parafii. Czy istnieje program umożliwiający transfer plików przez kabel USB z i na telefon omijający zupełnie iTunes działający jak zwykły dysk? Pozdrawiam

 • Grzesiek pisze:

  Witam.
  Ale dlaczego piszesz to tutaj? Przecież ewentualne pomysły i sugestie co do dalszych wersji programu należy raczej podrzucać jego autorom, czyli firmie Transition Technologies, a nie na stronę Tyflopodcastu, bo po prostu nic to nie da. Po drugie nie ma programu, który omijałby iTunes. Specyfika systemu IOS jest zupełnie inna niż Windowsa, dlatego nie da się przesyłać plików z komputera na iUrządzenie wykluczając iTunes’a. Dochodziły mnie słuchy, że gdy zrobiony zostanie Jailbreak, to coś w tej kwestii się zmienia, ale nie wiem nic ponadto. Pozdrawiam i proszę o przemyślenie tego, co chcesz napisać w komentarzu. Grzegorz

 • Piotr Witek pisze:

  Witam. MMar, z aktualizacjami w Apple to nigdy nic nie wiadomo. Wiem, że wersja o której wspominam na końcu nagrania już została wysłana do Apple. Kiedy jednak Apple ją wypuści to nawet najstarsi górale nie wiedzą. A co do takiego programu to oczywiście jest taki. Nawet nie jeden. Wystarczy jak w AppStore wpiszesz sobie USB a wyskoczy ci ich wiele. Nie masz jednak typowego dostępu do plików. Musisz później obsługiwać przeniesione pliki za pośrednictwem tej aplikacji. Dlatego najwygodniej jest przenosić sobie pliki za pomocą aplikacji Dropbox.

 • m-a-t pisze:

  Witam. Wie ktoś może z jakich map seeing korzysta do określania naszego położenia i znajdowania adresu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych