Nowości w iPadOS

Dodany 10 listopada 2019
2 komentarze

O nowych funkcjach w mobilnym systemie dla tabletów Apple, oraz o wygodzie korzystania z iPada przez osoby niewidome opowiada Julia Dzierżek.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Nowości w iPadOS

Ten podcast był pobierany 4221 razy

Komentarze

  • Robert Domagalski pisze:

    Witajcie odsłuchałem Julia twojego tyflopodcastu prowadzonego wspólnie z Michałem na temat nowości w ipadosie. Chciałbym się odnieść tutaj do jednej rzeczy, a mianowicie do tego przełączania widoków na stronach internetowych. Otóż wspomniane opcje iformatu dotyczą nie tylko widoku readera. Chociaż ja pracuję na iphonie, nie posiadam ipada to jednak większość tych funkcji się zazębia. A więc jeżeli chcemy ustawić aby dana strona wyświetliła się na widok mobilny to stukamy w te opcje iformatu i tam wybieramy poproś o witrynę mobilną. Pozdrawiam i życzę miłej nocki.

  • RaFkIw pisze:

    Julia miło było cię słyszeć zaś co do audycji iPad ma zastąpić nam komputer a mi brakowało np. operacji na plikach. Szczerze mówiąc mając stareńkiego iPada mini2 z KeyboardFolioMini większych różnic między IOS i IpadoS nie zauważyłem. Mając pod ręką iPad i Notebooka z Windows zdecydowanie wybieram to drugie rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych