Nowoczesne Golarki Elektryczne

Dodany 3 lutego 2023
2 komentarze

Robert Łabędzki prezentuje wygląd i możliwości trzech modeli golarek: Philips S7780/55, Remington XR1570 i Xiaomi Electric Shaver S 500.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • TyfloPodcast pisze:

  Znaczniki czasu:
  Intro 00:00:00
  Philips S7780/55 00:08:10
  Xiaomi Electric Shaver S 500 01:06:46
  Remington XR1570 01:28:48

 • Michał pisze:

  Cześć,
  Co do skryptów w telepracy, to taki przykład. Para podróżuje kamperem na bazie vana blaszaka. Na dachu samochodu panele słoneczne. Jeżdżą po południowej i zachodniej europie, więc słońca nie brakuje. Dzwoni fotowoltaika i odbiera facet.
  https://youtube.com/shorts/ZR4dtTOxJiE
  Co do maszynek, to pierwszego Philipsa za 60 zł używałem dobrych kilkanaście lat, gdy ostrza stępiły się, to teraz już mnóstwo lat za 100 zł prawie to samo, ale bez trymera, ale jego mam oddzielnie. Pozajeżdżałem akumulatory, więc działam na kablu, ale i tak na sucho, tylko głowicę do mycia rozbieram i wkładam każdy element pod wodę, a później suszę. W moim przypadku, nie opłaca się nawet myśleć o droższych modelach, bo szkoda forsy na silniczek z trzema śmigiełkami z krawędziami natarcia w ząbki, które miałyby kosztować dużo więcej, ale miękki włos, więc mogę sobie na taką oszczędność pozwolić. Jednak w swojej klasie sprzęt bez zastrzeżeń.
  Pozdrowienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych