Niewidomy a Elektronika

Dodany 16 listopada 2017
2 komentarze

W dzisiejszych czasach niewidomi z obsługą urządzeń elektronicznych zasadniczo nie mają większych problemów, ale jak jest z tworzeniem własnych układów i urządzeń? Właśnie o tym rozmawiają Robert Łabędzki i Dawid Pieper.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Przedchwilny pisze:

    Dzień dobry. Ja z pytaniem: Czy dałoby się przeprowadzić tak zbudowaną stacją pomiarową diagnostykę np. płyty głównej? Czy jednakowoż tyczy się to tylko płytek, które sami budujemy, wiemy jakie układziki tam są, niepotrzebne są nam schematy itp, bo jak by się dało… To można byłoby rozważyć zrobienie sobie czegoś takiego, bo gdzieś tam w takim znaczeniu interesuję się takimi rzeczami.

  • Krzysiek pisze:

    Zaniża trochę kolega możliwości lutowania przez osoby niewidomy. Otóż moje luty zwykłą lutownicą transformatorową/ pistoletową są bardzo mocne, i nawet jeśli jest ich kilkanaście na płytce uniwersalnej oddalonych od siebie co 2,54mm To da się to bezwzrokowo tak polutować że nic się samo nieodrywa ani niema zwarć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych