Logitech MX Mechanical

Dodany 1 czerwca 2023
1 komentarz

O wyglądzie, możliwościach i wrażeniach z używania tej bezprzewodowej, mechanicznej klawiatury opowiada Patryk Chojnacki.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Logitech MX Mechanical

Ten podcast był pobierany 1021 razy

Komentarze

  • RaFkIw pisze:

    Co do aplikacji do zarządzania klawiaturą, to wystarczy przemieszczać się po niej tabem a nie strzałkami i klawisze są odczytywane. Przestrzegam przed ewentualnym gubieniem klawiszy, ponieważ Logitech nie proponuje do tego produktu części zamiennych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych