Kursory programu Jaws

Dodany 29 listopada 2009
4 komentarze

Jaws posiada kilka kursorów, które wykorzystujemy do różnych operacji. O tym, który kursor w jakiej sytuacji będzie najbardziej przydatny opowiada Janusz Rutkiewicz.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Kursory programu Jaws

Ten podcast był pobierany 5472 razy

Komentarze

 • Rabbeat pisze:

  Pytanie do Pana Janusza – zauważyłem, ze ma Pan na pulpicie program Cubese 4 LE – czy to oznacza, że jest on w jakiś sposób dostępny dla Jaws’a? Z tego co się orientuję to starsze wersje były praktycznie całkowicie niedostępne jedynie program Cakewalk Sonar z tego typu aplikacji, wiec czyżby sie coś zmieniło?

 • Janusz Rutkiewicz pisze:

  Instalowałem oprogramowanie do karty dźwiękowej i przy okazji mam i ten program ale nie mam czasu do niego się przymieżyć. Jak znajdę chwilkę to oglądnę co można przy pomocy jaws z nim zrobić i nie omieszkam wówczas się taką wiedzą podzielić na łamach tyflopodcastu.

 • Midzi pisze:

  Od siebie dodam, że z Window-Eyesem nie działa.

 • Rabbeat pisze:

  Nie to i z Jawsem nic z tego to jest właśnie mocno graficzny program zapewne ciężki do ogarnięcia, dlatego zainteresowała mnie jego obecność na pulpicie u Pana Janusza :-). Czyli muzykom nadal pozostaje w sumie świetny i uskryptowiony Cakewalk Sonar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych