Podstawowe opcje i podmenu start programu Jaws

Dodany 18 listopada 2009
3 komentarze

Janusz Rutkiewicz omawia podstawowe opcje tego czytnika ekranu, a także przedstawia pozycje, jakie znajdziemy w jego podmenu w menu „start” systemu Windows

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Antoni pisze:

    Bardzo ładnie izrozumiale Panie Januszu prosze o dalszy ciąg

  • Rabbeat pisze:

    Ja bym prosił o ile to możliwe o omówienie różnic pomiędzy ustawienia głosów ogólne i indywidualne jak to działa, bo akurat to Pan pominął, a jest to dość ciekawa sprawa, które ustawienia zastępują, które i co można sobie tam właściwie dostosować.

  • Janusz Rutkiewicz pisze:

    Jeśli jest taka potrzeba to stosowny materialik w najbliższym czasie dołożymy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych