Konferencja NVDA 2014

Dodany 8 marca 2014
2 komentarze

Przedstawiamy zapis konferencji, jaka odbyła się wieczorem i w nocy z pierwszego na drugiego marca 2014. Konferencja dotyczyła rozmaitych zagadnień związanych z programem odczytu ekranu NVDA, całość wydarzenia dla słuchaczy TyfloRadia tłumaczyli Paweł Masarczyk i Patryk Faliszewski.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Krzysiek pisze:

  Witam. Czy jest gdzieś jakiś oryginalny zapis tej konferencji, ponieważ ja angielski znam, a te tłumaczenia trochę mi przeszkadzały. Nie mówię, że były one niewłaściwe, bo z tego co udało mi się usłyszeć to były one bardzo dokładne, lecz ponieważ musieli panowie tłumaczyć że tak powiem na żywo i nie było możliwości przerwy w transmisji w celu przetłumaczenia wszystkiego, to chwilami tworzyła się straszna kakofonia. Dlatego ciekaw jestem, czy jest orginalny zapis tej konferencji.
  A tak swoją drogą gratuluje koordynacji i wytrwałości, która potrzebna jest aby na bierząco wszystko tłumaczyć.
  🙂
  Pozdrawiam serdecznie.

  Krzysztof

 • Milena Jakubowska pisze:

  Witam serdecznie:
  Po pierwsze to dziękuję za tak bardzo ciekawą audycje. Po drugie to szacunek dla osób, które tłumaczyły co mówią poszczególne osoby wypowiadające się w tej konferencji. A po trzecie to bardzo podziwiam chłopaków, którzy tłumaczyli dane słowa dla potrzeb słuchaczy tyfjoradia, bo to moim zdaniem jest nie mały wyczyn.
  Dzięki Wam chłopaki.
  Dzięki waszym tłumaczeniom wiele osób z naszego kraju słuchających te audycje wiedziało o czym tak naprawdę była mowa na tej konferencji.
  Pozdrawiam gorąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych