Komputery Apple

Dodany 6 października 2017
8 komentarzy

O użyteczności i dostępności komputerów Apple i systemu MacOS Michał Kasperczak rozmawia z Adrianem Wyką i Piotrem Machaczem.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Komputery Apple

Ten podcast był pobierany 10206 razy

Komentarze

 • wredny pisze:

  a mnie od zawsze interesuje jedna sprawa moje nvda mam ustawione tak aby ogłaszać to na co wskazuje kursor myszy śledzenie myszy czy podobna opcja dostępna jest w voiceover?

 • Rafał pisze:

  Witam, mam następujące pytanie dotyczące aplikacji pages na system mac os. W jaki sposób można dodać nagłuwek w tekście np. Rozdziały w książce. Drugie moje pytanie dotyczy tabeli w pages jaki sposób mogę się po niej w łatwy sposób poruszać. Pozdrawiam.

 • Nuno pisze:

  Jak dla mnie, to całe Apple to jedno, wielkie nieporozumienie. Zamknięte to jest, szpieguje userów na każdym kroku, i nie pozwala ludziom trochę bardziej ogarniętym dobrze poznać swój komputer. W tym całym śmiesznawym Josemite czy jak to tam się nazywa jeszcze pogorszyli sprawę, dodali to całe SIP czy jak to się tam nazywa. Chwała Linuxowi! Dobranoc

 • Katarzyna Piotrowska pisze:

  Dzień dobry używam maca ponad cztery lata. Mam maca r z 11 calowym monitorem jest to nedmog a nie stacjonarny. Chwalę sobie korzystanie z tego systemu sporo korzystam z gładzika i nie muszę pamiętać zawsze danego skróótu, bo mogę zawsze otworzyć odpowiednie menu i sobie zastosować. Maca ogarnęłam w dwa tygodnie i nie żałuję tego.

 • W macu podoba mi się pisanie esemesów i prowadzenie połączeń telefonicznych tak mi się przypomniało, bo wcześniej zapomniałam tego napisać. Używam też windowsa i mam pewne porównania, między windowsem i macem. Oczywiście, że się da radę, jak się tylko chce.

 • Jack.pio pisze:

  Wstążki w windows się też bardzo dużo skomplikowały i może to być jeden z argumentów do zainteresowania się komputerami Mak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych