Just Press Record

Dodany 23 stycznia 2017
3 komentarze

Michał Dziwisz prezentuje możliwości tej aplikacji do nagrywania dźwięku, której niewątpliwą zaletą jest m.in. Współpraca z zegarkiem Apple Watch.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Just Press Record

Ten podcast był pobierany 6225 razy

Komentarze

  • Rafał pisze:

    Szanowni państwo znalazłem sposób aby czytnik ekranu się nie „zawieszał” Gdy uruchomimy aplikacjie i znajdziemy się na przycisku rcord wykonujemy gest trzema palcami w celu wyciszenia syntezatora, następnie klikamy jednym palcem na ekran i uruchamia nam się nagrywanie po nagraniu pliku znowu klikamy jednym palcem w ekran a potem wykonujemy gest 3 palcami w celu uruchomienia mowy. Pozdrawiam Rafał

  • Rafa pisze:

    Szanowny panie Michale mam do pana następujące pytanie czymugl by pan w wolnym czasie nagrać podcast na temat darmowych oraz patnych aplikacji jakie pan posiada na i phonie oraz pokrudce je opisać? Rafa

  • Rabbeat pisze:

    Popieram propozycję Rafała odnośnie audycji z przeglądem używanych aplikacji, nie tylko na iphone i nie tylko zestaw Michała, ale może tak małe „przegląd pulpitu” czołowych redaktorów tyflopodcastu? Co wy na to? Bez wchodzenia w szczegóły takie krótkie prezentacje używanych programów na Windows, Mac, IPhone i Android wraz z komentarzem do czego osoba ta używa danej aplikacji i za co ją ceni oraz krótkie info o jej dostępności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych