JBL Plus Pulse Q600

Dodany 20 listopada 2017
1 komentarz

Robert Łabędzki omawia możliwości tego bezprzewodowego głośnika

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: JBL Plus Pulse Q600

Ten podcast był pobierany 4059 razy

Komentarze

  • głośnik q600 pisze:

    Witam. Parę dni temu wysłuchałam z zainteresowaniem ten podcast i od razu zapragnęłam mieć taki głośnik. Syn mi zamówił na Allegro i już go mam. Jest super. Mam tylko problem z połączeniem telefonicznym. Rozmówca z którym się łączę nie słyszy mnie. Ja go słyszę. Czy coś trzeba ustawić w telefonie? A może w głośniku? Nie potrafię tego zrobić.
    Dziękuję Robert za wspaniały podcast :). Słucham właśnie sobie ulubionej stacji radiowej na tym głośniczku. Jakość i głośność jak dla mnie jest w sam raz. Pozdrawiam Cię i wszystkich słuchających tego podcastu. Ewa z Białegostoku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych