Sencor STT 210U

Dodany 29 czerwca 2016
1 komentarz

Robert Łabędzki prezentuje to urządzenie, będące połączeniem gramofonu, radioodbiornika i odtwarzacza plików muzycznych.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Sencor STT 210U

Ten podcast był pobierany 4710 razy

Komentarze

 • Calineczek pisze:

  Sprzęt, jak na cenę i parametry całkiem fajny, przede wszystkim dla tych, którym zależy tylko na odtworzeniu czarnego krążka i nie oczekują zbyt wiele od jakości słuchanej muzyki.
  Jeżeli jeszcze ktoś ma jakiś wzmacniacz z kolumnami, to warto z tego skorzystać, gdyż wiele osób chciałoby sobie kupić gramofon tylko po to, aby posłuchać płyty i problem pojawia się z podłączeniem go np. do kina domowego, lub jakiejś miniwieży, takie urządzenia nie posiadają gniazda gramofonowego, wyposażonego w przedwzmacniacz, o którym nie wszyscy wiedzą, przedwzmacniacz takowy można owszem zawsze dokupić, ale jakby nie patrzeć wiąże się to z dodatkową inwestycją.
  Tutaj możemy po prostu skorzystać z wyjścia, omówionego na początku audycji.
  Wyjście to również trochę pomoże nam w przypadku zdigitalizowania płyty, oczywiście cudów nie będzie, bo igła jest, jaka jest, ale zamiast zgrywać bezpośrednio na tym urządzeniu, trochę lepsze efekty uzyskamy podłączając tam jakiś rejestrator i ustawiając w nim wyższe mp3, lub po prostu wav.
  Pozdrawiam i dziękuję za fajną audycję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych