iPhone 7

Dodany 21 marca 2017
7 komentarzy

O najnowszym modelu telefonu Apple i nowościach w systemie iOS opowiada Piotr Malicki.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: iPhone 7

Ten podcast był pobierany 11924 razy

Komentarze

 • Tomek pisze:

  Witam. Audycja ciekawa. Piotrze jeszcze zapomniałeś opowiedzieć o funkcji budzenie iphone-a po podniesieniu. W audycji o nowościach o ios 10 panowie nadmienili że nowy ios ma tą funkcję, że gdy podniesiemy telefon, możemy nie naciskając houma jakieś czynności wykonać, i że to dopiero będzie w iphonie 7. Jako że audycja o nowościach w ios 10 była nagrywana przed premierą iphona 7 panowie nie mięli możliwości tej funkcji opisać. Jak możesz to napisz jak to działa. A co do funkcji nit shift to jóż w iphonie 6 działa. Pozdrawiam.

  • Piotrek pisze:

   Witam,
   Funkcja budzenia iPhone’a po podniesieniu działa w ten sposób, że po podniesieniu iPhone’a z biurka, szafki .itd, ekran w telefonie zostaje podświetlony i gestami machnięcia lewo, prawo można poruszać się po elementach ekranu zablokowanego takimi jak godzina, czy nowe powiadomienia. Ta funkcja pozwala również na to, że gdy mamy włączone Touch Id to po podniesieniu telefonu wystarczy tylko przyłożyć palec do przycisku Home bez potrzeby jego naciskania, aby całkowicie odblokować telefon. Jednak ta funkcja ma również swoje minusy, ponieważ przy różnych ruchach telefonem iPhone też się wybudza, więc nie jest ta opcja taka intuicyjna.
   Pozdrawiam Piotrek

 • m-a-t pisze:

  Ja nie mam iOS 10, ale miałem betę i w iPhone SE też działa to wybudzanie po podniesieniu, więc w iPhone 6s i 6s+ także musi działać.

 • Dj Pajda pisze:

  Witam posiadam kolejne dziecko ze stajni Apple’a Uważam to za światowy majstersztyk jestem strasznie zadowolony mimo że jestem właścicielem siódemki nie mogę doczekać się premiery tegorocznego telefonu dodam jeszcze Że obudowy z poprzedniej wersji mimo bliźniaczej Konstrukcji nie pasują do najnowszego produktu Ponieważ Oczko aparatu zlokalizowana jest kilka milimetrów dalej I posiada większe obiektyw ja z całą konsekwencją polecam pozdrawiam Tomek

 • Arek pisze:

  Witam! Właśnie czekałem na takie rozwiązanie. Chodzi o drugi głośnik. Jest bardzo Nieoceniony dla użytkowników VoiceOver. A przynajmniej dla mnie. Chodzi o taką sytuację, kiedy będąc np. na mieście nasłuchuje syntezatora, I jak miało to miejsce w poprzednich wersjach iPhonów musiałem przykładać ten Dolny głośnik do ucha. Co wyglądało bynajmniej dziwnie. A przypadku iPhone siedem przykładam smartfon Do ucha w sposób normalny . Też warto wspomnieć o tym, że iPhone siedem jest wodoszczelny. Pozdrawiam!

 • Tomek pisze:

  No ja narazie iphone-a 7 nie mam ale u kumpla widziałem. Narazie na niego się na niego nie napalam, bo wyglądem z iphonem 6 są identyczne. Poczekam na coś nowszego. Nie mniej jednak iphone 7 mi się podoba ze względu na drugi głośnik. Jak u kumpla puściłem jakieś nagranie z youtube, to rużnica w dźwięku jest niesamowita. Słychać to stereo. Mądrze zrobili dodając ten drugi głośnik.

 • Katarzyna Piotrowska pisze:

  Witam czy wiadomo jak ten model działa z aparatami słuchowymi. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych