Gmail Przez Stronę Internetową

Dodany 26 marca 2015
5 komentarzy

O tym, w jaki sposób obsługiwać pocztę Google za pomocą czytnika ekranu i przeglądarki internetowej opowiada Rafał Kiwak.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • adelcia pisze:

  hejka witam,

  a ja mam takie pytanko.
  Zalozmy ze przeczytalam wiadomoscy w odebranych, a niechce ich ani przesunac do kosza ani zostawiac w odebranych ale je przesunac wsrod wszystkich wiadomoscy.
  po 1 wies co mam na mysli?
  a po 2 jezeli tak to jak to mozna zrobic?
  bo chodzi mi o to, ze by niebyly w koszu, bo z tamtad sie po 30 dniach kasuja, ale tes ze jak wejde w odebrane, zebym tam mialam tylko te wiadomoscy, ktorre tam dotarli od ostatniego wylogowiwania sie.

  Dziekuje,

  • Michał Kasperczak pisze:

   Do tego służy opcja Archiwizuj (prawy Klamrowy, w trybie formularza i w otwartej wiadomości, albo Shift-E na liście wiadomości). Wtedy będzie w folderze Wszystkie, a nie w Odebranych.

   • adelcia pisze:

    jeeeeeeeeeeeeeeeee ales bardzo ci dziekuje dokladnie o to mi chodzilo. bardzo dobrze ze tak moze to byc. jeszcze raz sliczne dzieky, Adela ze slowacji.

   • adelcia pisze:

    witaj michal, przepraszam, ze jeszcze pisze, ale probowalam tego i wyglada ze mi to niebardzo dziala. Mam zrobiony np filter dla facebooka zeby tam miec wszytko od facebooka. no wiec mialam tam z 20 wiadomoscy ktore juz mialam odczytane no to chcialam zeby mi s listy vznikneli do wszystkich.

    wiec ze mialam je juz wszystkie przeczytane to wcisnelam
    ,
    i s meni wybralam przeczytane.
    a nastepnie wcisnelam
    shift e
    i mi powiedzialo ze sie 20 wiadomoscy zarchiwizovalo ale na liscie w folderze facebook widze je nadal
    Co zrobilam nie tak?

 • adela pisze:

  ah tak … juz wiem jak to sie dzieje.
  jezeli na wiadomoscy zrobie x a potem shift e to to dziala, ale jak to zrobie w ktoryms z filtrow np facebook, to tam to niedokonca dziala.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych