Finezja

Dodany 21 grudnia 2017
1 komentarz

Kamil Kaczyński opisuje kolejny model magnetofonu.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Finezja

Ten podcast był pobierany 3266 razy

Komentarze

  • Michuu pisze:

    Moim zdaniem- w tym decku między dolbyb a normal nie ma znaczącej różnicy, po za tym, że na dolbyb jest bardziej basowy dźwięk, po za tym- jak to Unitra ze złym skosem głowicy- obcina wysokie tony. Najlepiej jednak jest na cnrs, chociaż jest sztucznie uprzestrzennione stereo. Kiedyś to mi się podobało, ale już dawno z tego wyrosłem. Deck wydaje się ciekawy, chociaż tego modelu nie znam i nigdy go nie widziałem. Mówiąc dolbyb miałem na myśli nagranie z kasety w tym systemie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych