Envision AI

Dodany 16 października 2018
2 komentarze

Patryk Faliszewski i Krzysztof Bruzda prezentują możliwości tej aplikacji, potrafiącej rozpoznawać tekst oraz obraz w naszym otoczeniu.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Envision AI

Ten podcast był pobierany 5208 razy

Komentarze

  • Kasica pisze:

    Ja ośmielę się nie zgodzić z Michałem w kwestii kolorów. Nie widzę od urodzenia, ale kolory najłatwiej jest mi sobie wyobrazić za pomocą porównań, więc byłam pod dużym wrażeniem tych opisów. w androidzie niestety ich nie ma. Muszę też przyznać, że mojerezultaty w czytaniu dokumentów są dużo bardziej zadowalające, niż pokazano w podcaście. Np. bezbłędnie z polskimi znakami przeczytało mi ulotkę, którą wcześniej zgniotłam w kulkę z zamiarem wyrzócenia do śmieci. Oczywiście w rzadnym razie nie posądzam was o manipulację. Nie wiem z czego to wynika. Może mam lepsze światło, albo telefon. Chciałam o tym napisać, żeby ludzie po przesłóchaniu podcastu się nie zniechęcili.
    Moim zdaniem 20 zł miesięcznie jest ok. Dożywotnio dała bym 400. knfb też tyle kosztuje.

  • Michał pisze:

    Fajnie. Moim zdaniem tego typu testy powyinny być nagrywane wcześniej i edytowane dla potrzeb audycji. Jest sporo dygresji które zacierają ogólny przekaz, często nie słychać co mówi urządzenie, a uczestnicy śmieją się z czegoś niezrozumiałego dla słuchacza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych