Downcast

Dodany 29 sierpnia 2013
2 komentarze

Przemysław Rogalski przedstawia dostępną i bogatą w funkcje aplikację do słuchania podcastów na system iOS.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Downcast

Ten podcast był pobierany 4233 razy

Komentarze

 • welka11 pisze:

  Witam serdecznie. Czy jest może audycja na temat pierwszych kroków z iphone? mówię tu o pierwszym uruchomieniu telefonu oraz o jego konfiguracji czyli zakładanie konta apple ID w celu pełnej dostępności do wszystkich usług apple oraz pełne korzystanie z apstore jeśli nie ma to czy mogę prosić o audycję na ten temat? Pytam dlatego, ponieważ nie mam iphone ale przymierzam się do zakupienia tego wspaniałego urządzenia. Miałam możliwość przetestowania iphone w sklepie ispot chociaż przez chwilę. Pierwsze wrażenie wydawało mnie się że trzymam w ręku samo szkło ale oglądając urządzenie poszukiwałam klawiatury klasycznej telefonu. dotykając ekranu wiedziałam, że dam sobie radę z obsługą. pozdrawiam serdecznie. Do

 • Krzysiek pisze:

  Tak, Robert Hetzyg nagrał taki cykl audycji.

  Pierwszą audycję z powyższego cyklu znajdziesz tu

  Pozdrawiam.

  Krzysztof

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych