Clou

Dodany 14 października 2015
7 komentarzy

Clou to nowa aplikacja Agory, pozwalająca na czytanie dłuższych tekstów publikowanych w Gazecie Wyborczej i jej lokalnych odłamach. O tym, jak używać tego programu w systemie iOS opowiada Michał Dziwisz.

 

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Clou

Ten podcast był pobierany 6850 razy

Komentarze

 • mojsior pisze:

  Witam.
  Jeżeli stanie się tak że kursor nam się starszych zatrzyma można chodzić po nagłówkach, aby przemieszczać pomiędzy datami, ponadto mogłeś michale użyć gestu cztery palce na początek lub koniec ferkanu co działa jak home i ind.

 • Krzysztof K. pisze:

  Czy nikomu jeszcze smartfon się nie uceglił, przy czytaniu czegoś takiego jak Wyborcza?

  • skonsternowany pisze:

   Byłoby bardzo miło, gdyby przedmówca nie upubliczniał swoich preferencji polityczno-prasowych. Powstała audycja taka a nie inna, a jeśli komuś czytanie Gazety Wyborczej nie odpowiada, to niech po prostu nie czyta.
   Autorom Tyflopodcastu na pewno nie chodziło o to, by rozgorzała dyskusja o wadach i zaletach tejże gazety. Zatem jeśli przedmówca nie ma nic do powiedzenia o aplikacji od strony merytorycznej, radziłbym by nie pisał wcale.
   Pozdrawiam,

   pełen nadziei

 • Krzysztof K. pisze:

  Kochany skompresowany, każdemu wolno wyrazić swoją opinię. Po to jest ten formularz.
  Dwa podcasty Michała Dziwisza uważam za najlepsze na tym portalu. Pierwszy to o bezwzrokowym instalowaniu Windows 7, oraz 8.1, drugi to o Driver Pack Solution. Oczywiście jak dla mnie. Gdyż dla innych najlepszym może być podcast Ali Witek o kulinariach.
  Niejednokrotnie czytałem tutaj słowa krytyki na temat tego, czy owego podcastu.
  Toteż nie konsternuj się zbytnio i trochę wyluzuj. Mój wpis z polityką niewiele ma wspólnego. Uważam tylko, nie jedyny zresztą, iż wyborcza jest piśmidłem do poprawnej tresury lemingów.
  Ciekawe gdyby tak, pojawił się tutaj podcast o sodomii, i ogólnie o pedałowaniu. Zresztą, bardzo po linii wyborczej. Również byś uważał że, kto chce niech słucha, a kto nie chce niech siedzi cicho i swoją opinię zachowa dla siebie.
  Bo to chyba niedawno wyborcza bardzo chwaliła i podawała za przykład księdza sodomitę? Jaki odważny i dobry to ksiądz. No, „debeściak”.
  A w parę dni później ostrzegała i okropnie była wzburzona księdzem, który stwierdził iż jest hetero, narodowcem i w dodatku na ramieniu miał barwy narodowe. No ten to straszny. Jak napisali, może być gorszy od księdza Oko.

 • Katarzyna Piotrowska pisze:

  Czy tą aplikacją można czytać inne gazet oprócz wyborczej?

 • Barbara k. pisze:

  Michale !
  Te przyciski , o których wspominałeś odwracają kolory . A u mnie kolejne artykuły przewijane są gestem trzy palce w dół , lub do góry , a nie tak jak mówisz prawo lewo . Mam wersję 8.1 .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych