Apple ID

Dodany 4 września 2013
20 komentarzy

O Apple ID, oraz o samym ekosystemie „nadgryzionych” urządzeń rozmawiają Michał Dziwisz i Mikołaj Rotnicki.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Apple ID

Ten podcast był pobierany 11527 razy

Komentarze

 • welka11 pisze:

  Powiedz Mikołaj jak wygląda kwestia telefonów mówię o iphone na kartę? Dzwoniąc do audycji nie objaśniłam o co tak naprawdę chodzi. Mówiąc o przeniesieniu tego samego numeru z jednej karty na drugą miałam na myśli korzystania z dotychczasowej usługi na kartę a nie z abonamentu powiedz czy jest taka ewentualna możliwość pozostania przy tym samym numerze ale w ofercie na kartę u tego samego operatora? pozdrawiam

 • welka11 pisze:

  czy jest możliwość wwrzucenia muzyki z własnych płyt w formacie bez stratnym flac do iphone?

  • Moim zdaniem trzeba by je najpierw przekonwertować do formatu „strawnego” przez iTunes. A jeśli mówimy o formatach bezstratnych i zależy ci na utrzymaniu „bezstratności” to formatem takim jest applowski AIFF

 • Janusz RutkiewiczJanusz Rutkiewicz pisze:

  Zdziwiłem się informacją Michała co do zdjęcia kodu pin z karty. Kupiłem iphone w applestore, włożyłem kartę wymagającą kodu pin i wszystko przebiegło bez żadnych problemów. Ustawiłem wszystko co potrzebne, po zaakceptowaniu wprowadziłem kod pin i po problemie, telefon gotowy do pracy.

  • Michał Dziwisz pisze:

   U mnie taka informacja pojawiła się w którymś z kroków aktywacji, kiedy jeszcze nie włożyłem karty do telefonu bo chciałem sprawdzić, co będę w stanie zrobić bez tej karty.

 • welka11 pisze:

  Witam mam pytanie czy ktoś wie czy iphone5 staniało jeśli tak to bardzo proszę o dokładną cenę może być w zaokrągleniu? pozdrawiam

 • welka11 pisze:

  że daje ono o wiele większe możliwości niż telefon symbianowy poza tym po obejrzeniu w sklepie apple ostatecznie zdecydowałam się na zakup ponieważ bardzo mnie spodobało powiem tyle, że jest ładniejsze od zwykłej nokii bez porównania. pozdrawiam PS. nie mogę doczekać się kiedy wreszcie będę posiadała własne. ,oPostanowiłam zakupićg urzeądzenie applet m.in dla

 • welka11 pisze:

  Bardzo ciekawa audycja bardzo dobrze po prowadzona wątki dokładnie omówione ale temat nie wyczerpał się. prawiam ozd

 • welka11 pisze:

  Mam pytanie czy wie ktoś może czy u operatora można kupić np. w plusie sam zestaw simplus już odrazu z odpowiednio sprofilowaną kartą chodzi mi o kartę nano sim? pytam ponieważ nie chciałabym przesiadać się na abonament w pytaniu telefonicznym oto właśnie mi chodziło. pozdrawiam serdecznie

 • welka11 pisze:

  Co do numeru tego samego to chciałam powiedzieć, że właśnie ja chciałabym przenieść numer na nową kartę ale pozostać przy usłudze w plusie na kartę a nie na abonament wykluczam tę opcję jeśli nie da się odpowiednio karty przyciąć to pozostało kupić nowy starter. Myślę, że już najdokładniej wszystko zostało wyjaśnione. pozdrawiam serdecznie.

 • welka11 pisze:

  Witam świetny podcast oby takich pojawiało się więcej. pozdrawiam

 • welka11 pisze:

  Teraz wszystko rozumiem że w formacie bez stratnym flac nie można wrzucić muzyki do urządzenia. bardzo dziękuję.

 • piotr pisze:

  witam, u operatora nie można kupić odpowiedniego startera w plusie należy kupić dowolny starter, uruchomić go, tzn. wykonać połączenie wychodzące, które ktoś odbierze, a następnie udać się do salonu firmowego w celu wymiany karty. O ile się nie mylę wymiana nie jest bezpłatna tylko kosztuje koło 20-25 zł.

 • Plus ma w cenniku 50 PLN + Vat, czyli ponad 60 PLN za wymianę karty. I taką kwotą mnie obciążyli.

 • welka11 pisze:

  Jacku dziś dzwoniłam do plusa pytałam czy można dokupić starter np. simplus i włożyć ją do telefonu iphone można bez problemu wszystkie modele iphone mają zdjęte simloki także nie ma z tym problemu nawet można kupić w mixplus. czy wie ktoś ile kosztuje iphone5? pozdrawiam serdecznie.

 • piotr pisze:

  Jacku to nieźlę cię naciągnęli wymiana karty w plusie kosztuję 25.00 pln. W plusie iphone jest tylko w taryfach biznesowych w mix ani na kartę nie ma.

 • m-a-t pisze:

  Ja wymieniałem karte w plusie na mikroSIM i zapłaciłem za nią 12 złotych i 30 groszy. Mój kolega wymieniał też i tyle samo zapłacił. Nie mam bladego pojęcia z kąd u was takie ceny. Poszedłem do plusa i po kilku minutach dostałem nowy starter. Oczywiście na ten sam numer telefonu. W t-mobile wymiana karty jest chyba darmowa ale głowy nie dam. Gdy kupiłem w kiosku starter play na karte od razu dostałem karte mikroSIM z adapterem do standardowej wersji. Orange nigdy nie miałem, więc nie powiem jak to jest.

 • Tankiel pisze:

  Ja w play za wymianę nie zapłaciłem nic. Z czego wynika co operator to inny obyczaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych