Dostępność Zawodu Informatyka

Dodany 22 stycznia 2016
1 komentarz

Niewidomy informatyk, czy to dobry pomysł? Na to pytanie starają się odpowiedzieć Alicja Witek i Michał Dziwisz.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Witam super audycja Michała można słuchać cały czas jak opowiada o informatyce ja odkryłam w sobie pasję informatyki mając lat 19 i od tego momentu moja wiedza w tym zakresie bardzoę pogłębiła. Obecnie uczę się w studium na kierunku administracji publicznej, ale jeśli we wrześniu w mojej szkole otworzą ten kierunek to jest tyfloinformatyki to bez zastanowienia się na niego przeniosę. W obecnym czasie odczuwam niedosyt informatyczny, ale mam coś takiego, że dużo rzeczy potrafię zrobić we własnym zakresie oczywiście chodzi o kwestie informatyczne. Pozdrawiam. si

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych