Dostępność Mobilnych Aplikacji Allegro

Dodany 31 marca 2016
5 komentarzy

Tomasz Bilecki opowiada o dostępności aplikacji tego popularnego w Polsce portalu aukcyjnego dla systemu Android oraz iOS.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Rafal pisze:

  Jeszcze kilka lat temu strona allegro.pl mogła być wzorem dostępności dla innych. Potem było już tylko gorzej. Na szczęście powstała aplikacja, która przez kilka lat nie potrafiła mnie do siebie przekonać. to jednak się zmieniło. Kiedy zacząłem korzystać z aplikacji Allegro na Androidzie brakowało mi tak dobrej dostępności dla wersji aplikacji na iOS. Na szczęście ta dostępność się poprawiła, a kupowanie jest naprawdę przyjemne.

 • Rafał pisze:

  Witam czy gdy nie posiadamy konta na allegro morzemy zrobić zakupy bez rejestracji?

  • M pisze:

   Kilka lat temu zrobiłam zakupy bez rejestracji, tylko za pomocą emaila i bodajże numeru telefonu. Jak jest teraz, nie wiem.

 • Piotrek2 pisze:

  Rafał- nie nie możemy. Chyba, że po wcześniejszym kontakcie umówisz się ze sprzedającym na zakup nie po przez allegro. A propo strony- nie jest tak źle. Jak 4 lata temu weszły te wszystkie zmiany było dużo gorzej.

 • Senek pisze:

  Dokładnie! Strona Allegro jest całkiem całkiem dostępna, zakupy bardzo fajnie się tam robi. Aplikacja na IOS też niczego sobie, ale to kwestia kilku ostatnich miesięcy od jej optymalizacji. Wcześniej, po prostu leżała gdzieś w pamięci smartfona nieużywana, bo aż coś ściskało gdy miałem ją obsłużyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych