Dostępność Aplikacji Lidl

Dodany 20 września 2015
18 komentarzy

Kazimierz Parzych i Piotr Rakowski porównują mobilne wersje aplikacji tej sieci sklepów dla systemu Android oraz iOS, omawiając również jej dostępność dla Talkbacka i VoiceOvera.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Dostępność Aplikacji Lidl

Ten podcast był pobierany 6325 razy

Komentarze

 • Piotrek pisze:

  Czy już naprawdę nie ma o czym robić podcastów? Z niecierpliwością czekam na podcasty aplikacji: Tesco, Real, Biedronka.

 • Kanar pisze:

  A[plikacja fajna, podcast trochę kiepsko zrobiony.

 • Kazimierz pisze:

  Napisz proszę jaśniej co miałeś na myśli pisząc kiepsko zrobiony. Chętnie wysłucham, obiecując poprawę na przyszłość.

 • Kanar pisze:

  Kazik, nie chciałem Cię urazić. Nigdy nie nagrywałem podcastu, więc i mój mógłby być do bani. Brakowało mi zwłaszcza na początku porządnego i mocnego wejścia: co, po co i dlaczego… Zamiast tego audycja przypominała rozmowę znajomych, którzy chcą o czymś porozmawiać. Ale to moje zdanie, z którym możesz się nie zgodzić.
  Bardzo cenię sobie nagrywane podcasty, to źródło informacji. Niestety często są one przegadane, dlatego proponuję, by przy każdej audycji był podany jej czas trwania i ew. możliwość pobierania fragmentów, bym np. nie tracił czasu na odsłuchiwanie rozważań prowadzącego i gości np o tym, czy obudowa telefonu jest gumowa, czy nie i jakie to ma znaczenie…

 • m-a-t pisze:

  Przepraszam, że to piszę, ale zgadzam się z Piotrkiem. Takie podcasty trochę mijają się z celem, ponieważ takie aplikacji chyba każdy jest w stanie ogarnąć bez podcasta. A co do biedronki to prawda, aplikacji nie ma 🙂

  • m-a-t, nie przepraszaj, bo każdy ma prawo do własnego zdania, na tym polega demokracja i różnorodność. Jeśli Tobie czy Piotrowi taka aplikacja się nie przyda to pozostaje cieszyć się, że bardzo dobrze radzicie Sobie z obsługą smartphoneów. Widzę jednak, że materiał został pobrany około 300 razy. Zakładam, że Wy nie pobieraliście, bo Was temat nie interesuje, musimy też założyć, że część materiałów pobierana jest automatycznie przez odpowiednio skonfigurowane podcatchery które biorą, co dali. Coś mi się jednak wydaje, że ktoś z tej audycji skorzystał. Materiałów jest wiele i na różne tematy. Gdybym miał decydować o tym, co się tu pojawia przez pryzmat swojej wiedzy czy umiejętności, nie pojawiłoby się praktycznie nic, a to chyba nie byłoby w porządku, prawda?

 • piotr pisze:

  co do biedronki:
  Twoja Biedronka – aplikacja na telefon
  Chcesz mieć dostęp do najnowszej oferty Biedronki gdziekolwiek jesteś?
  Pobierz aplikację Twoja Biedronka i bądź na bieżąco z promocjami i nowościami jakie oferuje. Przeglądaj bazę ciekawych, sprawdzonych przepisów kulinarnych, znajduj sklepy w Twojej okolicy w kilka sekund i kupuj produkty z utworzonej listy zakupów, codziennie w niskich cenach!
  Aplikacja umożliwia dostosowanie powiadomień do Twoich preferencji – wybierz kategorie produktów, które Cię interesują, aby otrzymywać informacje wyłącznie na ich temat.
  Z aplikacją Twoja Biedronka możesz:
  przeglądać aktualną ofertę Biedronki,
  tworzyć listy zakupowe,
  otrzymywać listy zakupowe z serwisu online,
  wyszukiwać pobliskie sklepy,
  odkrywać inspirujące przepisy kulinarne,
  udostępniać informacje o wybranym produkcie,
  zsynchronizować ofertę z profilem na http://www.biedronka.pl.
  Korzystaj z aplikacji w szybki i łatwy sposób na Twoim telefonie już teraz.
  google play
  Ściągnij aplikację dla Android
  app store
  Ściągnij aplikację na iOS – iPhone

 • piotr pisze:

  jeśli chodzi o tesco to jak narazie moim zdaniem się nie nadaje.

 • mojsior pisze:

  I mi się audycja podobała, było zwięźle na temat, a przedewszystkim dowiedziałem się że taka aplikacja istneje, co za tym idzie, zaczołem jej używać.

 • Piotrek2 pisze:

  A ja nie zacząłem i nie zacznę, ponieważ zbytnio potrzebne mi to nie jest, po za tym nie jestem klientem tego sklepu.

 • Mi audycja się podobała, nie wiedziałam, że istnieją takie aplikacje. A chodzi oto, że jest może wiele takich urzotkowników, którzy o tym niewiedzieli i panowie zaprezentowali jak to obsłużyć. Zamiast mieć do nich pretensje można podziękować, że wiele osób dowiedziało się ciekawych informacji na dany temat. A udycje po to są.

 • Kanar pisze:

  Z aplikacji Lidl korzystam przeważnie w drodzę do tego sklepu, by zorientować się jakie są aktualne promocje i nie pytać sprzedawcy za każdym razem. A to właśnie sprzedawca polecił mi tą apkę w wielki piątek… Pobrałem, sprawdziłem i się zachwyciłem. A co do przydatności podcastu to jeden lubi podcast o zapiekankach, inny o aplikacjach, a jeszcze inny o … niczym. Może zrobić taki przewodnik o różnych dostępnych lub niedostępnych aplikacjach do robienia zakupów.

 • KassiaL pisze:

  Od jutra zaczynam odchudzanie, kto sie odchudza ze mna? Nie bedzie latwo ale trzeba sie wziac za siebie. Szukalam duzo w necie i mam juz dobry plan na schudniecie, wpiszcie sobie w google – xxally radzi jak szybko schudnac – i powiedzcie co o tym sadzicie.

 • Agnieszka pisze:

  mam pytanie: a co mam wpisać w Abstore, aby znaleźć tą apkę Lidla? bo wpisuje Lidl i nie widzę nic. albo nie wiem która to bo coś pobrałam,ale to na pewno nie to , bo nie po polsku. Chyba, ze najpierw trzeba język ustawić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych