CB Radio Chat

Dodany 16 grudnia 2015
7 komentarzy

Audycja dla tych wszystkich, którzy pamiętają czasy Radia CB i chcą do tego wrócić w nieco nowocześniejszym stylu. Aplikację, będącą symulatorem Radia CB na urządzenia mobilne prezentuje Krzysztof Bruzda, przy okazji wspominamy czasy świetności tego medium.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: CB Radio Chat

Ten podcast był pobierany 6826 razy

Komentarze

 • adelcia pisze:

  hejka witam,

  ja posluchalam tej audicji, i obecnie mam to zainstalowane na androidzie.
  i sie okazuja dwie rzeczy.
  po 1 ja moge miec i zablokowany ekran i aplikacja dziala, i po 2 ja te informacje typu jaki kanal ile ludzi jaki jezyk itp widze w gornej ciesci ekranu wzdlus siebie. tak ma shineplus byc moze talkback wyswietla to inaczej.
  szkoda tylko ze na holenderskich kanalach jest tak malo ludzi, i jezeli jacis nawet sa to sa zazwyczaj z usa, i gadaja tam poangielsku.

 • Piotrek2 pisze:

  Witam. Pytanie może głupie, ale czy ta aplikacja może działać w aucie tak jak stare cb? Czy tam też normalnie udzielają się kierowcy, i czy program może się łączyć z normalnym cb?

  • Witam! Odpowiedź na twoje pytanie nie jest prosta ponieważ, jeśli chodzi o kierowców to, hmm: Jeśli posiadają mobilny internet od jakiegoś operatora, to i owszem mogą się w tej aplikacji udzielać i kilku osobiście słyszałem. Jeśli zaś chodzi o tradycyjne cbradio, to niestety, ale tak jak powiedzieliśmy w audycji, jest to aplikacja internetowa mająca tyle wspólnego ze tradycyjnym cbradiem, że działanie jej jest podobna w obsłudze i regulamin zachowania się ludzi obowiązuje ten sam co w tradycyjnym cb radiu.

 • Przemysław pisze:

  Witam, proszę powiedzieć w jaki sposób dostać się do wersji płatnej tego programu. Próbowałem wszelkich możliwych sposobów ale niestety jest to niemożliwe. Proszę powiedzieć jak dostać się do wersji pro.

  • Mirela pisze:

   Cześć. Z przycisków u góry ekranu w aplikacji wybierasz pro, a następnie przycisk subskrybuj. Dalej pojawi się alert z info o wyborze płatności. Klikasz dalej i wybierasz metodę np kartę kredytową. Ja ze swojej strony polecam ci aplikację Zello. Ma wiele więcej ciekawych funkcji, i długi czas na wypowiedź.

  • Witam! Prawdę mówiąc, nie wiem o jakiej wersji mowa. Czy tej na ios czy na androida. Jeśli chodzi o ios, to niestety ja także nie doszukałem się opcji zakupu, ale jest możliwość kontaktu z producentem tej aplikacji i napisania do niego. Kiedy otworzymy sobie aplet do pisania do autora, pokaże nam się w odpowiednich polach nasze id wersja używanej aplikacji i chyba cena zakupu. Natomiast, jeśli chodzi o android, to przycisk do zakupienia aplikacji znajduje się na górnej listwie z obcjami, tam gdzie sprawdzamy kanał i ilość użytkowników. Pokaże się nam krótki opis co oferuje wersja pro. a na dole będzie niezaetykietowany przycisk do kupienia. Przycisk do zakupu aplikacji na górnej listwie jest także niezaetykietowany, więc trzeba próbować, aż się trafi na odpowiedni.

 • Nelia jak zmienić język pisze:

  A jak zmienić język

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych