Cardhop

Dodany 9 kwietnia 2019
4 komentarze

Michał Kasperczak i Michał Dziwisz omawiają możliwości tej aplikacji do zarządzania kontaktami dla systemu iOS.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Cardhop

Ten podcast był pobierany 3738 razy

Komentarze

 • Michał Dziwisz pisze:

  Jeszcze jedna ciekawostka:
  Za jednym razem możemy dodać kilka informacji używając np. takiej składni:
  Imię nazwisko home 123123123 work [email protected]

 • Przydatna aplikacja, problem z synchronizacją z Googlem pisze:

  Bardzo przydatna appka. Może wreszcie jesteśmy chociaż trochę bliżej dodawaniu kontaktów na telefonach z klawiszami, gdzie wszystko szło wiele szybciej? Ciekaw jestem, czy dodawanie kontaktów poprzez Cardhop rozwiązałoby problem z synchronizacją z kontem Google. Jak dodaję na iPhonie kontakt, nawet jeśli jest zaznaczone, że dodaję do Googla, to z jakiegoś powodu się nie synchronizuje. Albo może i tak, ale po jakimś czasie, tego nie testowałem.

 • Michał Dziwisz pisze:

  Dziś pojawiła się aktualizacja Cardhop. Czy u Was też focus zaczął nagle dość mocno zacinać się na liście kontaktów, czy to tylko ja tak mam? Na szczęście pole do wprowadzania i modyfikowania kontaktów działa, jak wcześniej.

 • Katrine pisze:

  Witam, aplikacja bardzo przydatna i napewno szybciej dzięki niej dodawać można nowe kontakty, aczkolwiek ja narazie nie spotkałam się z problemem dodawania starym systemem na iphonie, co z resztą obczaiłam dopiero niedawno. A przyznam się szczerze, długo nie umiałam tego robić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych